Uživatelské nástroje

Nástroje pro tento web


stranky-o-tobikovi:tobi-carry-rencin-ranc

Carry Renčín Ranč (Tobi)

Vrh C Dne 31. 1. 2011 Betka vzorně (jak jinak:) porodila 5 štěňátek. 3 pejsky a 2 fenky. Jeden pejsek a jedna fenka jsou v barvě trikolorní (černobílá s pálením). Porod začal ve 2 hod a skončil v 7 hod. Všechna štěňátka i mamča jsou vpořádku:)Všechna štěňátka jsou zadaná.

RODOKMEN

Fotky:

Video:

RODIČE

Bety Sen pastýřů

Ze stránek chovatelky:

„Betynku jsem dostala na vánoce 2006 a byl to pro mě velký šok, jelikož jsem byla zvyklá na jiná plemena psů a myslela jsem si, že mě toto plemeno nemůže ničím uchvátit, ale po týdnu žití s touto aktivní borderkou jsem změnila názor. Čím je starší, tím je šikovnější a neustále mě překapuje svoji inteligencí. Je to plemeno velmi učenlivé a pokud se tomu člověk věnuje dokáže i nemožné. Více méně z nedostatku času s ní začala má dcera cvičit agility, ze kterých je nadšená. Postupem času musím říct, že Betynka se pro mě stala tím nejkrásnějším dárkem v mém životě:) “

Renčín Ranč staré stránky

Resfest nový web


Indy - Crazy Brown Gasko Prim

Ze stránek chovatele:

Indy je prostě perfektní. I na fotkách vypadá krásně, ale ti, kdo ho znají osobně, jsou z něj doslova unešení. Má v sobě obrovský potenciál a sílu. Zbožňuje dogfrisbee a taky sprinty za něčím. Je do nás dokonale zamilovaný. Složil už nějaké zkoušky a taky jsme ho po operaci nohy znovu předvedli i ve výstavním kruhu. Strašně rád cvičí poslušnost, miluje i figuranty, kteří se s ním pomazlí. Umí dokonale zlověstně vrčet a nahánět hrůzu, ale kousání je proti jeho přirozenosti. Ze všeho nejraději se ale s kamarádkou Terkou Kovařovičovou věnoval záchranářskému výcviku.


SOUROZENCI Z VRHU C

Cairo

Corry

PŘÍBUZNÍ

CHERY

- poloviční Tobíkova sestřička - byla překvapením.

http://www.borderkolie.cz/prekvapeni/

Tobík a Cher Fortune Hardy Horde

15.11.2009 CH-team Categories: Odchovy - Litters

Napsáno 22.3.10: Dnešní telefonát paní doktorky Hovorkové z brněnského Genservisu byl velice příjemný. Protože se nedařilo potvrdit otcovství žádného ze psů, s kterými se Angíska mohla v půlce září třeba jen potkat, v posledních týdnech jsme spolu s celou laboratoří už přestali přemýšlet o dalších a dalších psech, ale zaměřili jsme se na to, co by mohlo původně odeslané vzorky stěrů z bukální sliznice ovlivnit. Nakonec jsme se shodli na tom, že v tom mohla mít prsty jedině Jennynka. Protože ona je ochotná kojit všechna mláďata, vzorky byly zřejmě ovlivněny jejím mateřským mlékem. Dohodli jsme se tedy na odběru nových stěrů matky a nejpravděpodobnějšího otce a krevních vzorků obou štěňátek. Celá anabáze je tedy zdárně u konce, s výborem BCCCZ i s plemennou knihou jsme dávno dohodnuti na dalším postupu, takže od této chvíle může Hardy Horde mluvit o svém vrhu „CH“.

Jména štěňátek:

CHEYENNE Hardy Horde – Cheyíček (čti Čajíček)

CHER FORTUNE Hardy Horde – Cherinka (čti Čerinka).

A kdo je tedy tatínkem? No kdo jiný, než náš Indy :-)).

Napsáno 15.11.09:

V sobotu odpoledne nás tajnůstkářka Angíska hodně překvapila, když jí kolem 15 hodin odtekla plodová voda…

Pokaždé když měla štěňátka Jennynka, měla Ange falešnou březost a to i takovou, že přibrala a později byla i připravená pomoci s kojením. Tentokrát taky přibrala půl kila a taky byla připravena kojit, ovšem její falešná březost se ukázala být skutečnou.

Večer babička začala tlačit a protože jsme předpokládali, že štěňátek bude jen málo a mohla by tedy být dost velká, jeli jsme po půlnoci raději na veterinu. Doktor Ekr provedl císařský řez a tak 15.11.2009 ve 2 hodiny po půlnoci přišli na svět trikolorní pejsek a černobílá holčička.

Předpokládáme, že Ange nakryl Indy ještě před devátým dnem hárání. Protože jsme ale u toho nebyli, necháme udělat genetické testy na potvrzení otcovství.

Více se dozvíte v komentářích. http://www.borderkolie.cz/prekvapeni/


Z prava: Ange - Chery - Cheyenne - Indi


Tobík

NĚJAKÉ NAŠE VIDEA

/www/doc/www.dadalovakucharka.cz/www/wiki/data/pages/stranky-o-tobikovi/tobi-carry-rencin-ranc.txt · Poslední úprava: 2017/10/02 21:32 autor: standa